3 pokoje / 86m2 / ul Pułaskiego

Powierzchnia [m2]: 
86.00
Cena: 
4 000.00 zł
Piętro: 
1 piętro
Liczba pokoi: 
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-302
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Krzyki
Budynek: 
Blok mieszkalny

 
Do wynajęcia duże mieszkanie 3 pokojowe przy ul Pułaskiego.

Mieszkanie o powierzchni 73,49m2 + 12,97m2 (powierzchni najmowanej od Spółdzielni) składa się z:
- kuchni – w pełni wyposażonej: lodówka, zmywarka, płyta gazowa, piekarnik
- pokoju – ok 20m2 z wyjściem na balkon, sofa, stół z krzesłami, szafki
- sypialnia – ok 11m2, duże łóżko, komoda
- pokoju – ok 10m2
- łazienki – z kabiną prysznicową oraz pralką
- wc
- przedpokoju – w którym znajduje się duża szafa w zabudowie 
- korytarz - 12,97m2 dodatkowej powierzchni najmowanej od Spółdzielni wchodzącej w skład mieszkania, w której znajduje się garderoba 

Media miejskie. 

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 6 piętrowego budynku.
 
W najbliższym sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe linii 114, 120, 240, 250 oraz tramwajowe linii 3, 4, 16, 18, 19, 22 sklepy, punkty usługowe, Dworzec Główny w odległości 900m.
 
Czynsz najmu 4000zł / m-c
Kaucja – jeden miesięczny czynsz najmu
Opłaty eksploatacyjne - ok 800zł + prąd + gaz (płyta gazowa)

* oferta dostępna wyłączne w Profes Nieruchomości

W celu uzyskania bliższych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
Agnieszka Talaga
tel. 537-459-763,
mail: 
licencja zawodowa nr 22982

Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.

Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości, zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości, lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 
Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:

EU - użytkową (kWh/m2*rok): 82.08; EK - końcową (kWh/m2*rok): 177.70; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 196.60; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 0.04; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 0.00;

Ogrzewanie: 
Miejskie
Standard: 
Dobry
Czy jest balkon: 
TAK
Okna: 
PCV
Winda: 
Tak
Osiedle: 
Przedmieście Oławskie

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu