Referencje

Bardzo profesjonalne, miłe i po prostu ludzkie podejście do obu stron kontraktu podczas transakcji.
Sprzedaż nieruchomości przebiegła pomyślnie.
Dziękuję i polecam kontakt z Panią Agnieszką Talagą

Maciej Banasik

Szczerze polecam Panią Agnieszkę jako Agenta Nieruchomości. Profesjonalistka pod każdym względem i w każdym calu, świetnie orientuje się w kwestiach prawnych, które umie przedstawić klientowi w jasny i przystępny sposób. Odpowiada na wszystkie pytania 
bardzo rzeczowo, dzięki czemu sprawy są proste i przejrzyste, a ewentualne wątpliwości rozwiane. Zaangażowana w każdą sprawę. Dla klienta laika jest świetnym doradcą, a w razie ewentualnych problemów szuka najlepszego wyjścia z sytuacji. A wszystkie rozmowy prowadzone w miłej, spokojnej atmosferze. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panią Agnieszką.

Paulina

Gorąco polecam współpracę z Panią Agnieszką. Pani Agnieszka jest wyjątkowo zaangażowana i poświęca dużo uwagi i czasu klientowi wspierając w każdym aspekcie związanym ze sprzedażą i zakupem nieruchomością. Jest bardzo kompetentna i wykonała wiele pracy wykraczającej nawet poza zawartą umowę współpracy. Osoba starsza z mojej rodziny dokonywała sprzedaży mieszkania i Pani Agnieszka poświęciła wiele czasu i uwagi oraz wykazała się cierpliwością tłumacząc wszystkie szczegóły transakcji i zawiłości prawne. Profesjonalne podejście do pracy i klienta oraz zaangażowanie oraz wiedza pozwala mi szczerze polecić Panią Agnieszkę jako agenta nieruchomości.

Magdalena

Kupiłem mieszkanie z Panią Agnieszką. Szczerze polecam bo ja jestem zadowolony

Jacek

Polecam współpracę z Panią Agnieszką. Chcieliśmy z mężem kupić mieszkanie ale zupełnie nie wiedzieliśmy jak się za to zabrać. Przeglądaliśmy wiele ofert, rozmawialiśmy z różnymi pośrednikami ale dopiero Pani Agnieszka zachowała się jak prawdziwy profesjonalista, pomogła nam znaleźć mieszkanie, wszystko dokładnie wytłumaczyła, była dla nas cały czas dostępna przez co wiedzieliśmy że możemy jej zaufać. To dzięki Pani przeprowadzamy się do naszego wymarzonego mieszkania a sam zakup nie był taki stresujący jak się spodziewaliśmy.

Joanna T.

W dzisiejszych czasach to rzadkość niestety, żeby ktoś był tak rzetelny i sumienny dlatego tez z czystym sumieniem polecam :)

Katarzyna

Pani Agnieszka jest najlepszym pośrednikiem z jakim miałem kontakt. Sprzedawałem kiedyś mieszkanie z pośrednikiem, tragedia - nie odbierał tel, spóźniał się na spotkania albo wcale nie przyjeżdżał, poziom wiedzy na bardzo niskim poziomie dlatego  nie chciałem już korzystać z usług pośredników. Na współpracę namówiła mnie Pani Agnieszka i to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć ponieważ jest prawdziwym profesjonalistą. Doskonale przygotowała reklamę mieszkania, wytłumaczyła wszystkie zawiłości prawne, dostępna cały czas, punktualna, szybko znalazła klienta. Takiego pośrednika można szczerze polecać.

Marcin

Pani Agnieszko dziękuję za pomoc na pewno będę panią polecał

Michał

Bardzo rzetelne podejście do klienta i przede wszystkim profesjonalizm Pani Agnieszki jest godny polecenia. Klienci, którzy nie lubią natrętnych agentów nieruchomości powinni skorzystać z usług tego biura i na pewno zobaczą różnicę.

Małgorzata

Wynajmowalam swoje mieszkanie przez wiele biur we Wroclawiu ale to dopiero Pani Agnieszka Talaga uswiadomila mi co to jest naprawde byc agentem nieruchomosci.Kompetencja,wiedza prawna,uczciwosc i solidnosc to naprawde rzadkosc w dzisiejszych czasach.Polecam bardzo serdecznie biuro Profes a ja natomiast bede z Pania Agnieszka wspolpracowac zawsze i tylko zawsze.Dziekuje Pani Agnieszko za Wszystko co Pani dla mnie zrobila.

magda

 
Zgłosiliśmy się do pani Agnieszki z wielkim projektem: sprzedażą dwóch mieszkań i kupnem większego. Obawialiśmy się, jak to się uda zrobić, ale niepotrzebnie. Pani Agnieszka przeprowadziła nas przez wszystkie transakcję  w pełni profesjonalnie, zawsze służąc racjonalną analizą sytuacji, radą, a to wszystko w bardzo sympatycznej atmosferze. Niejednokrotnie mogliśmy liczyć na wyręczenie nas w formalnościach, których sami powinniśmy dopełnić. Szczerze polecamy.
 
Marta i Maciej
 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

 

 

Dodaj swoją opinię