SPRZEDANE / 3 pokojowe / 57m2 / do wprowadzenia

Powierzchnia [m2]: 
57.00
Cena: 
369 000.00 zł
Piętro: 
Parter
Liczba pokoi: 
Rok budowy: 
2013
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-032
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Krzyki
Budynek: 
Blok mieszkalny

 
3 pokojowe do wprowadzenia na nowym osiedlu w ok ul Centralnej i Semaforowej.
 
Prezentuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80m2:
 

  • salon z aneksem kuchennym – 27,90m2 w salonie znajduje się wyjście na balkon 4m2
  • sypialni – 10,5m2
  • pokoju – 8,2m2
  • łazienki połączonej z toaletą – 4,3m2

 
Mieszkanie wykończone z dbałością przy użyciu materiałów wysokiej jakości, kuchnia w pełni wyposażona w meble w zabudowie (meble wykonane na zamówienie) oraz sprzęty AGD. W sypialni zabudowa wykonana na zamówienie, w oknach zamontowane rolety antywłamaniowe. Mieszkanie dwustronne, okna skierowane na stronę wschodnią i zachodnią.
 
Czynsz 350 zł wraz z zaliczką na ogrzewanie, ciepłą / zimną wodę oraz fundusz remontowy
 
Ogrzewanie oraz ciepła woda z osiedlowej kotłowni.
 
Cena 369.000zł – do negocjacji
 
Budynek:
Mieszkanie znajduje się na parterze 2 piętrowego budynku z 2013r. Osiedle zamknięte, pod budynkiem garaż podziemny, na terenie osiedla plac zabaw dla dzieci.
 
Lokalizacja:
W najbliższym sąsiedztwie znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy np Biedronka, niedaleko znajduje się również Park oraz przystanki autobusowe linii: 114, 125, 133, 245, 325.
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ilość poziomów: 
jednopoziomowe
Ogrzewanie: 
Miejskie
Standard: 
Do wejścia
Czy jest balkon: 
TAK
Okna: 
PCV
Łazienka: 
4.30
Salon z aneksem kuchennym: 
27.90
Pokój: 
8.20
Balkon: 
4.00
Zabezpieczenia: 
Domofon
Rolety antywłamaniowe
Sypialnia: 
10.50

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu