SPRZEDANE / 3 pokoje / rozkład / balkon / ul Piękna

Powierzchnia [m2]: 
69.10
Cena: 
419 000.00 zł
Piętro: 
10 piętro
Liczba pokoi: 
Rok budowy: 
1980
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-049
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Krzyki
Budynek: 
Blok mieszkalny

 
3 pokoje / 69m2 / rozkład / balkon / ul Piękna
 
Prezentuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 69,10m2 składające się z:
 

 • pokoju ok 19m2 – z wyjściem na balkon
 • pokoju ok 12m2
 • pokoju ok 11m2
 • kuchni ok 8m2
 • łazienki ok 3m2
 • wc
 • przedpokoju – przestronnego z miejscem na szafę w zabudowie

 
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok 2,5m2.
 
Wszystkie media miejskie.
 
Budynek:
Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze budynku 10-piętrowego z lat 80-tych. W budynku znajdują się 2 windy a prężnie działająca spółdzielnia w ostatnich latach przeprowadziła remont elewacji (ocieplenie + nowa elewacja), wind, dachu, ogrodzono teren wokół budynku.
 
Lokalizacja:
Mieszkanie ze względu na lokalizację będzie ciekawą propozycją dla rodziny oraz jako inwestycja pod wynajem – bliskość szkoły podstawowej oraz przedszkola, szybki dojazd do uczelni, bliskość dworca PKS i PKP, sklepów zarówno tych mniejszych osiedlowych jak i większych supermarketów, punkty usługowe oraz gastronomiczne. Liczne połączenia komunikacji miejskiej

 • linii autobusowych – 110, 125, 133, 134, 145, 245, 325, 708, 732, 900P, 910

 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ogrzewanie: 
Miejskie
Czy jest balkon: 
TAK
Czy jest piwnica: 
Tak
Okna: 
PCV
Winda: 
Tak
Osiedle: 
Krzyki
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu