SPRZEDANE / 2 pokoje / do wprowadzenia / Przedmieście Oławskie

Powierzchnia [m2]: 
45.00
Cena: 
339 000.00 zł
Piętro: 
2 piętro
Liczba pokoi: 
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-064
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Śródmieście
Budynek: 
Kamienica

 
2 pokojowe mieszkanie po remoncie blisko centrum - Przedmieście Oławskie
 
Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 45,36m2 znajdującego się w bocznej cichej uliczce:
 

  • salon z aneksem kuchennym – 25,46m2
  • sypialnia – 10,52m2
  • łazienka – 3,88m2
  • przedpokój – 5,50m2

 
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok 5m2.
 
Mieszkanie jednostronne z dużymi oknami (PCV) skierowanymi na stronę południową. Wysokość mieszkania 3,20m daje poczucie większej przestrzeni. Możliwość uzyskania pełnego rozkładu poprzez wstawienie ścianki działowej oddzielającej aneks kuchenny od salonu.
 
Mieszkanie zadbane systematycznie remontowane oraz odświeżane w związku z czym nie wymaga nakładów finansowych związanych z remontem. Wymieniona instalacja elektryczna, podwieszane sufity, oświetlenie punktowe, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, nowe drzwi wewnętrzne, w przedpokoju duża szafa w zabudowie z lustrami zrobiona na wymiar, w kuchni fronty mebli z naturalnego drewna dębowego.
 
Czynsz - 220zł w tym znajduje się min. zaliczka na wodę, fundusz remontowy, utrzymanie zewnętrznej firmy zarządzającej. Dodatkowo płatny prąd oraz gaz.
 
Budynek:
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowej kamienicy przy ul Worcella. W budynku został przeprowadzony remont dachu, wymiana pionów wodno kanalizacyjnych, odrestaurowane zostało również podwórko.
 
Lokalizacja:
1km do Rynku, 800m do Placu Dominikańskiego, 1,5km do Dworca Głównego, 2km do Politechniki Wrocławskiej. W sąsiedztwie znajdują się również sklepy, uczelnie, szkoły, przedszkole, skwer, Wzgórze Partyzantów oraz park.
 
Komunikacja miejska:

  • autobus linii 106, 114, 120, 145, 146, 148, 149, 240, 243, 250, 900L, 901, A
  • tramwaj linii 0P, 0L, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 23, 33

 
Cena podlega negocjacji!!!
 
*oferta dostępna wyłącznie w Profes Nieruchomości
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ogrzewanie: 
Gazowe
Standard: 
Po remoncie
Czy jest piwnica: 
Tak
Okna: 
PCV
Materiał: 
Cegła
Osiedle: 
Przedmieście Oławskie
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu