WYNAJĘTE / prestiżowy lokal w OVO Wrocław

Powierzchnia [m2]: 
154.03
Cena: 
11 860.00 zł
Piętro: 
3 piętro
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-060
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Śródmieście

 
Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowych w prestiżowym budynku w centrum miasta przy ul Podwale.
 
Budynek OVO Wrocław to prestiżowe i komfortowe powierzchnie biurowe ale także pięciogwiazdkowy hotel, SPA, siłownia, restauracje z ciekawymi pakietami rabatów dla najemców.
 
Zalety budynku / lokalu

 • ochrona
 • recepcja
 • windy
 • parking podziemny
 • wysoki standard wykończenia
 • lokal klimatyzowany
 • centrum miasta

 
Lokal o powierzchni 154,03m2 GLA w stanie deweloperskim znajduje się na 3 piętrze.
 
Lokal składa się z pomieszczeń biurowych, pomieszczenia sanitarnego, aneksu kuchennego, serwerowni.
 
Koszty:
77zł / m2 netto + 10zł / m2 netto koszty dodatkowe + media
650zł netto miejsce postojowe w garażu podziemnym
depozyt 3 miesięczny czynsz najmu
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Miejsce parkingowe: 
Tak
Standard: 
Deweloperski
Okna: 
PCV
Winda: 
Tak

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu