wynajęte / pierwszy najem / 3 pokoje / garderoba / balkon

Powierzchnia [m2]: 
75.00
Cena: 
1 850.00 zł
Piętro: 
2 piętro
Liczba pokoi: 
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-017
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Fabryczna
Budynek: 
Blok mieszkalny

 
Do wynajęcia ładne duże mieszkanie idealne dla rodziny lub pary.
 
Prezentuję mieszkanie 3 pokojowe + garderoba + balkon o powierzchni 75m2 składające się z:
 

 • salonu z wyjściem na balkon
 • sypialni
 • pokoju
 • garderoby lub dodatkowego pokój wg potrzeby
 • kuchnia – oddzielna wyposarzona w lodówkę, zmywrkę, piekarnik
 • łazienki – z pralką
 • toalety – oddzielnej
 • przedpokoju

 
Mieszkanie w pełni umeblowane oraz wyposażone.
 
Media miejskie.
 
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze niskiego 4 piętrowego bloku.
 
Opłaty:

 • 1850zł – czynsz najmu + opłaty
 • kaucja

 
Mieszkanie znajduje się w okolicy ul Pałuckiej na Kozanowie skąd jest bardzo dobry dojazd do Rynku lub dworca PKS PKP, w najbliższej okolicy znajdują się również sklepy, park, przystanki autobusowe (linii 104, 126, 127, 241, 245, 246, C), przystanki tramwajowe (linii 31, 32)
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich
 

Ogrzewanie: 
Miejskie
Standard: 
Po remoncie
Czy jest balkon: 
TAK
Okna: 
PCV
Osiedle: 
Kozanów
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu