WYNAJĘTE / 2 pokoje / 48m2 / ul Gołężycka Kozanów

Powierzchnia [m2]: 
48.00
Cena: 
2 500.00 zł
Piętro: 
3 piętro
Liczba pokoi: 
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-222
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Fabryczna
Budynek: 
Blok mieszkalny

 
Prezentuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku przy ul Gołężyckiej na Kozanowie.
 
Mieszkanie o powierzchni 48,10m2 składa się z:
- salonu z wyjściem na duży balkon
- sypialni – z łóżkiem dwuosobowym oraz dużą szafą
- oddzielnej kuchni – z lodówką, zmywarką, kuchenką z piekarnikiem, mikrofalówką
- łazienki – z pralką oraz szafką
- toalety
- przedpokoju – z dużą szafą
 
Media miejskie.
 
Budynek
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego 4 piętrowego budynku z wielkiej płyty z połowy lat 80-tych zlokalizowanego w głębi osiedla z dala od głównych ulic a jednocześnie blisko komunikacji miejskiej.
 
Lokalizacja
W najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy zarówno te mniejsze "osiedlowe" jak i większe np.  Biedronka, punkty usługowe oraz handlowe. W odległości 400m od budynku znajduje się duży Park Zachodni.
 
Komunikacja miejska:
- linie autobusowe – 101, 102, 103, 104, 126, 127, 136, 152, 241, 245, 246
- linie tramwajowe – 12,18,19,21
 
Koszty najmu:
- czynsz najmu 2500zł
- opłaty eksploatacyjne – ok 500zł +prąd
- kaucja – 2500zł
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ogrzewanie: 
Miejskie
Standard: 
Do wejścia
Czy jest balkon: 
TAK
Okna: 
PCV
Osiedle: 
Kozanów
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu