SPRZEDANE / Mieszkanie Wrocław Żerniki ul Żerniki

Powierzchnia [m2]: 
32.62
Cena: 
215 291.00 zł
Piętro: 
1 piętro
Liczba pokoi: 
Rok budowy: 
2019
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-011
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Fabryczna

Prezentuję na sprzedaż mieszkania w inwestycji deweloperskiej na Żernikach.
 
Inwestycja składa się z pięciu budynków z dużymi przeszklonymi mieszkaniami. Budynki położone w pobliżu Stadionu Miejskiego z łatwym i szybkim dojazdem do rynku.
 
7 piętrowe budyneki wyposażone w windy, dla mieszkańców możliwość zakupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej.
 
Tremin realizacji inwestycji - 31 grudzień 2019r
 
Mieszkania dostępne w ofercie:

  • 1 pokojowe – od 32,62m2 do 37,83m2
  • 2 pokojowe – od 42,20m2 do 54,79m2
  • 3 pokojowe – od 54,86m2 do 73,85m2
  • 4 pokojowe – od 80,01m2 do 98,80m2

 
Cena m2 od 5750zł do 6600zł
 
Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu przedstawiają przykładowe mieszkania dostępne w inwestycji
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.

Ogrzewanie: 
Miejskie
Miejsce parkingowe: 
Tak
Standard: 
Deweloperski
Czy jest balkon: 
TAK
Czy jest piwnica: 
Tak
Okna: 
PCV
Winda: 
Tak
Osiedle: 
Żerniki

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu