SPRZEDANE / Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, ul. Legnicka

Powierzchnia [m2]: 
76.00
Cena: 
439 000.00 zł
Piętro: 
6 piętro
Liczba pokoi: 
Rok budowy: 
1997
< >
<
>
Nr oferty: 
gratka-AT-004
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Stare Miasto
Budynek: 
Blok mieszkalny

Mieszkanie idealne dla rodziny, 2km od Rynku

Prezentuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 75,50m2 składające się z:

salonu 22,37m2 – z wyjściem na balkon, możliwość podzielenia na 2 pokoje
sypialni 11,73m2 – z dużą szafą w zabudowie
pokoju 11,36m2 – ustawnego
łazienki połączonej z toaletą 6,26m2 – w dużej łazience znajduje się kabina prysznicowa oraz wanna, zabudowane zamknięte miejsce na pralkę, zabudowane półki
kuchni 9,45m2 – oddzielnej z drewnianymi meblami w zabudowie, sprzętem AGD (lodówką, zmywarką, kuchenką gazową)
przedpokoju – z szafą w zabudowie oraz garderobą

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

W mieszkaniu na podłogach jest parkiet, kafle oraz wykładziny (wykładziny w 2 pokojach wymagają wymiany), okna nowe PCV – w oknach zamontowane rolety antywłamaniowe.

Wszystkie media miejskie

Okna skierowane na północny zachód oraz południowy wschód

Budynek

Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 9 piętrowego budynku z połowy lat 90-tych.

W budynku znajdują się 2 windy oraz wózkownia / rowerownia dla mieszkańców

Prężnie działająca spółdzielnia w ostatnim czasie przeprowadziła remont klatki schodowej, ocieplenie budynku wraz z nową elewacją

Wokół budynku znajduje się dużo miejsc parkingowych oraz zieleni

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja zarówno dla rodzin jak i studentów. Bardzo dobre połączenia komunikacji miejskiej autobusowe (linii nr 243, 253) jak i tramwajowe (linii nr 3, 10, 20, 23, 31, 32, 33), Dworzec Kolejowy Wrocław Mikołajków pozwalają na łatwe i szybkie przejazdy nie tylko zmotoryzowanym mieszkańcom.

W najbliższym otoczeniu znajdują się Magnolia Park, Lidl, mniejsze sklepy spożywcze, lokale usługowe handlowe gastronomiczne. Szkoły, przedszkola oraz uczelnie (min. Wyższa Szkoła Humanistyczna, Akademia Sztuk Teatralnych, Wydział Nauk Pedagogicznych, Wyższa Szkoła Bankowa).

Rynek w odległości zaledwie 2km

Cena – 439.000zł

Ilość poziomów: 
jednopoziomowe
Ogrzewanie: 
Miejskie
Miejsce parkingowe: 
Tak
Standard: 
Dobry
Czy jest balkon: 
TAK
Czy jest piwnica: 
Nie
Okna: 
PCV
Winda: 
Tak
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu