SPRZEDANE / Mieszkanie Wrocław Maślice, ul. Maślice

Powierzchnia [m2]: 
39.67
Cena: 
221 755.00 zł
Piętro: 
2 piętro
Liczba pokoi: 
Rok budowy: 
2017
< >
<
>
Nr oferty: 
gratka-AT-003
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Fabryczna
Budynek: 
Blok mieszkalny

Prezentuję na sprzedaż mieszkania w inwestycji deweloperskiej na Maślicach.

Budynek położony jest w doskonałej lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku wśród zieleni z dobrymi połączeniami komunikacji miejskiej.

2 piętrowy budynek wyposażony jest w windę, dla mieszkańców możliwość zakupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Tremin realizacji inwestycji - 30 grudzień 2017r

Mieszkania dostępne w ofercie:
2 pokojowe – od 39,67m2 do 41,82m2
3 pokojowe – od 50,77m2 do 58,90m2
4 pokojowe – od 62,11m2 do 68,74m2

Cena m2 od 5390zł do 5790zł

Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu przedstawiają przykładowe mieszkania dostępne w inwestycji

Miejsce parkingowe: 
Tak
Standard: 
Deweloperski
Okna: 
PCV
Winda: 
Tak
Osiedle: 
Maślice
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu