SPRZEDANE / 3 pokojowe na Kozanowie

Powierzchnia [m2]: 
66.00
Cena: 
429 000.00 zł
Piętro: 
1 piętro
Liczba pokoi: 
Rok budowy: 
2011
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-016
Lokalizacja: 
Fabryczna
Budynek: 
Blok mieszkalny

 
Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Kozanowie w okolicy ul Wiślańskiej.
 
Mieszkanie o powierzchni 65,6m2 składa się z:

  • salonu – 22,5m2 z którego jest wyjście na balkon
  • aneksu kuchennego - 7m2
  • pokoju – 9,1m2
  • sypialni – 12m2
  • łazienki połączonej z toaletą – 5,5m3
  • przedpokoju – 9,5m2

 
Mieszkanie bardzo zadbane nie wymagające nakładów finansowych związanych z remontem. Kuchnia w zabudowie zwraz ze sprzętem AGD, w sypialni oraz przedpokoju szafa typu komandor, na podłodze parkiet dębowy (w salonie), panele (2 pokoje) oraz kafle (aneks kuchenny, łazienka oraz przedpokój)
 
Wszytkie media miejskie.
 
Budynek:
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 7 piętrowego budynku z 2011r z windą dostępną od poziomu 0. W budynku do wspólnego użytku lokatorów jest również wózkownia / rowerownia.
 
Lokalizacja:
W najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy mniejsze "osiedlowe" oraz większe min Biedronka, Piotr i Paweł, przedszkole oraz szkoła podstawowa, Park Zachodni, przystanki autobusowe (linii 104, 126, 127, 241, 245, 246, C) oraz tramwajowe (linii 31, 32)
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich
 

Ilość poziomów: 
jednopoziomowe
Ogrzewanie: 
Miejskie
Czy jest balkon: 
TAK
Okna: 
PCV
Aneks kuchenny: 
7.00
Winda: 
Tak
Przedpokój: 
9.50
Łazienka: 
5.50
Pokój: 
9.10
Balkon: 
2.50
Zabezpieczenia: 
Domofon
Sypialnia: 
12.00
Salon: 
22.50

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu