SPRZEDANE / 3 pokoje / rozkład / ul Strzegomska

Powierzchnia [m2]: 
68.00
Cena: 
390 000.00 zł
Piętro: 
6 piętro
Liczba pokoi: 
Rok budowy: 
1983
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-053
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Fabryczna
Budynek: 
Blok mieszkalny

 
3 pokojowe, rozkładowe przy ul Strzegomskiej
 
Prezentuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 68,90m2 składającego się z:

 • salonu – ok 20m2
 • sypialni – ok 6m2 z wyjściem na balkon
 • pokoju - ok 12m2 (obecnie pokój dziecięcy)
 • kuchni – ok 7m2 oddzielnej jasnej wyposażonej
 • łazienki – z wanną
 • toalety – oddzielnej
 • przestronnego przedpokoju – w którym znajdują się 2 szafy w zabudowie typu komandor

 
Do mieszkania przynależy piwnica.
 
Wszystkie media miejskie.
 
Mieszkanie po remoncie generalnym, nie wymaga nakładów finansowych.
 
Budynek:
Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 8 piętrowego budynku z początku lat 80-tych. W budynku znajduje się winda oraz wózkownia. W przyszłym roku planowany jest remont elewacji oraz balkonów.
 
Lokalizacja:
W niedalekiej odległości znajdują się Fashion Outlet, Hala Strzegomska, Lidl, mniejsze sklepy, punkty usługowe oraz gastronomiczne, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, zespół szkół, Park Tysiąclecia.
 
Komunikacja miejska:

 • autobus linii – 106, 107, 119, 122, 124, 132, 134, 142, 149, 206, 241, 249, 319

 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ogrzewanie: 
Miejskie
Standard: 
Dobry
Czy jest balkon: 
TAK
Czy jest piwnica: 
Tak
Okna: 
PCV
Winda: 
Tak
Osiedle: 
Muchobór Mały
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu