SPRZEDANE / 3 pokoje / rozkład / Osada Dębowa w Smolcu

Powierzchnia [m2]: 
55.00
Cena: 
369 000.00 zł
Piętro: 
1 piętro
Liczba pokoi: 
Rok budowy: 
2015
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-084
Miasto: 
Smolec
Lokalizacja: 
okolice Wrocławia
Budynek: 
Blok mieszkalny

 
Mieszkanie 3 pokojowe + balkon + 2 miejsca postojowe + komórka lokatorska.
Osada Dębowa w Smolcu.
 
Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 54,62m2:
 

  • salon 16,48m2 z wyjściem na balkon 3,16m2
  • sypialnia 8,86m2 z szafą w zabudowie
  • pokój 9,37m2 z szafą w zabudowie
  • kuchnia 5,92m2
  • łazienka 3,74m2
  • przedpokój 10,25m2 z szafą w zabudowie

 
Mieszkanie w pełni wyposażone, dwustronne, okna skierowane na wschód oraz zachód.
 
Dodatkowe powierzchnie – 2 miejsca postojowe naziemne dodatkowo płatne 5.000zł za każde miejsce oraz komórka lokatorska w cenie mieszkania.
 
Ogrzewanie oraz ciepła woda z kotłowni.
 
Budynek:
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego 2 piętrowego bloku z 2015r.
Budynek w głębi osiedla oddalony od drogi głównej.
 
Lokalizacja:
Osada Dębowa w Smolcu położona jest ok. 1km od granicy Wrocławia, w niedalekiej odległości znajdują się liczne sklepy (mniejsze np Żabka oraz większe np Lidl, Biedronka), siłownia, fitness, restauracja, żłobek, zespół szkolno-przedszkolny. Łatwy i szybki dojazd do Wrocławia oraz AOW. Dostępna jest również komunikacja podmiejska a wkrótce połączenia PKP z nowo budowanej stacji kolejowej.
 
 
* oferta dostępna wyłączne w Profes Nieruchomości

 
W celu uzyskania bliższych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:

Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982

Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.

Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości, zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Miejsce parkingowe: 
Tak
Standard: 
Dobry
Czy jest balkon: 
TAK
Czy jest piwnica: 
Tak
Okna: 
PCV
Osiedle: 
Osada Dębowa
Zabezpieczenia: 
Domofon
Internet
TV kablowa

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu