SPRZEDANE / 2 pokojowe / do wprowadzenia / Maślice

Powierzchnia [m2]: 
47.00
Cena: 
350 000.00 zł
Piętro: 
1 piętro
Liczba pokoi: 
Rok budowy: 
2012
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-065
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Fabryczna
Budynek: 
Blok mieszkalny

 
Mieszkanie 2 pokojowe, do wprowadzenia, balkon, garaż (Maślice)
 
Prezentuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,50m2 składające się z:

  • salonu z aneksem kuchennym – 25,50m2
  • sypialni – 12,04m2
  • łazienki – 4,90m2
  • przedpokoju – 4,97m2

 
Salon z wyjściem na balkon/ loggie – 3,51m2.
 
Mieszkanie jednostronne z oknami skierowanymi na stronę południowo – wschodnią.
Mieszkanie zadbane systematycznie odświeżane (ostatnie malowanie kilka miesięcy temu) w związku z czym nie wymaga nakładów finansowych związanych z remontem. W kuchni oraz łazience podwieszane sufity, oświetlenie punktowe, w przedpokoju oraz sypialni duża szafa w zabudowie z lustrami zrobiona na wymiar, na podłogach panele - dąb bielony, w łazience kafle ściany - gres szkliwiony; podłoga - gres polerowany.
 
Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym o powierzchni 15,20m2 w cenie 20.000zł.
 
Czynsz ok. 290zł – w tym zaliczki na ciepłą / zimną wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy. Dodatkowo płatny jest prąd.
 
Budynek:
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze niskiego 2 piętrowego budynku z 2012 roku. W sąsiedztwie budynku ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe.
 
Lokalizacja:
W sąsiedztwie znajdują się sklepy m. in. Lidl – 500m, Biedronka – 1km oraz mniejsze sklepy "osiedlowe", punktu usługowe, gastronomiczne, Pasaż Królewiecki, szkoła podstawowa, przedszkola państwowe jak i prywatne, przychodnia, komunikacja miejska : przystanki autobusowe przy samym osiedlu, przystanki tramwajowe w niewielkiej odległości przy Stadionie.
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ogrzewanie: 
Miejskie
Standard: 
Do wejścia
Czy jest balkon: 
TAK
Okna: 
PCV
Osiedle: 
Maślice
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu