SPRZEDANE / 2 pokoje / ul Kłośna

Powierzchnia [m2]: 
38.00
Cena: 
280 000.00 zł
Piętro: 
1 piętro
Liczba pokoi: 
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-100
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Fabryczna
Budynek: 
Blok mieszkalny

 
Mieszkanie 2 pokojowe przy ul Kłośnej.

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul Kłośnej blisko ogródków działkowych oraz Zespołu Szkół nr 11.

Mieszkanie o powierzchni 38,16m2:

  • pokój o powierzchni ok 15m2 z wyjściem na balkon
  • pokój o powierzchni ok 9m2
  • kuchni przejściowej o powierzchni ok 7m2
  • łazienka ok 3m2
  • korytarz ok 4m2

Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze (półpiętro między parterem a piętrem).

Ogrzewanie oraz ciepła woda miejskie.

Mieszkanie wymaga remontu.

* oferta dostępna wyłączne w Profes Nieruchomości
W celu uzyskania bliższych informacji lub umówienia prezentacji zapraszam do kontaktu:

Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982

Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.

Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości, zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości, lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ogrzewanie: 
Miejskie
Standard: 
Do remontu
Czy jest balkon: 
TAK
Czy jest piwnica: 
Tak
Okna: 
PCV
Osiedle: 
Fabryczna
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu