SPRZEDANE / 2 pokoje / rozkład / Szczepin

Powierzchnia [m2]: 
39.10
Cena: 
320 000.00 zł
Piętro: 
5 piętro
Liczba pokoi: 
Rok budowy: 
1970
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-066
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Stare Miasto
Budynek: 
Blok mieszkalny

 
2 pokoje, do wprowadzenia, Szczepin ok ul Poznańskiej
 
Prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39,10m2 składającego się z:

  • salonu – ustawnego, z drzwiami balkonowymi
  • sypialni – z dużą szafą
  • kuchni – jasnej, oddzielnej
  • łazienki – z kabiną prysznicową
  • przedpokoju – z 2 szafami w zabudowie

 
Do mieszkania przynależy piwnica.
 
Mieszkanie do wprowadzenia bez konieczności remontu, w sypialni duża szafa, w przedpokoju szafy w zabudowie, okna skierowane na południowy zachód.
 
Wszystkie media miejskie (ogrzewanie oraz ciepła woda).
 
Budynek:
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 10- piętrowego budynku z lat 70-tych. W budynku dostępne 2 windy.
 
Lokalizacja:
ul Legnicka na wysokości ul Poznańskiej, 2 km od Rynku, w okolicy znajdują się liczne sklepy, Magnolia Park, punkty usługowe oraz gastronomiczne, szkoły, przedszkola, żłobki, bardzo dobre połączenia komunikacyjne.
 
Komunikacja:
autobus linii – 102, 103, 104, 122, 127, 132, 142, 145, 243, 253,
tramwaj linii – 3, 10, 20, 23, 31, 32, 33
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ogrzewanie: 
Miejskie
Standard: 
Dobry
Czy jest piwnica: 
Tak
Okna: 
PCV
Winda: 
Tak
Osiedle: 
Szczepin
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu