SPRZEDANE 2 pokoje / rozkład / ok Jedności Narodowej

Powierzchnia [m2]: 
59.47
Cena: 
275 000.00 zł
Piętro: 
2 piętro
Liczba pokoi: 
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-029
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Śródmieście
Budynek: 
Kamienica

 
2 pokoje, rozkładowe, ok Jedności Narodowej i Roosevelta.
Mieszkanie o powierzchni 59,47m2:

  • pokój – 24,72m2
  • pokój – 17,57m2
  • kuchnia – 5,07m2 – bez okna
  • łazienka – 3,46m2 – połączona z toaletą
  • przedpokój – 8,65m2

 
Do mieszkania przynależy piwnica 5,40m2
 
Mieszkanie wymaga odświeżenia / remontu. Na podłogach parkiet, okna wymienione na nowe PCV, 2 – funkcyjny piec gazowy z 2016 r.
 
Budynek:
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 5 piętrowej kamienicy. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.
 
Budynek systematycznie remontowany. Wymieniono stropy, klatka schodowa oraz dach jest po remoncie. Obecnie trwa remont piwnicy.
 
Podwórko również zostało odnowione, znajdują się tam miejsca parkingowe, plac zabaw dla dzieci oraz boisko do koszykówki.
 
Lokalizacja:
W najbliższym sąsiedztwie znajdują się liczne punkty usługowe, gastronomiczne, sklepy, szkoły podstawowe, licea oraz Park Słowiański.
 
W odległości 100-200m znajdują się przystanki lini:
autobusowej 111, 250, 251
tramwajowej 0P, 0L, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 20, 23, 24
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich
 

Ogrzewanie: 
Gazowe
Standard: 
Do odświeżenia
Czy jest piwnica: 
Tak
Okna: 
PCV
Materiał: 
Cegła
Przedpokój: 
8.65
Łazienka: 
3.46
Kuchnia oddzielna: 
5.07
Pokój: 
17.57
Pokój: 
24.72
Piwnica: 
5.40
Osiedle: 
Śródmieście
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu