SPRZEDANE / 2 pokoje / Plac Staszica

Powierzchnia [m2]: 
40.00
Cena: 
230 000.00 zł
Piętro: 
5 piętro
Liczba pokoi: 
Rok budowy: 
1890
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-085
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Śródmieście
Budynek: 
Kamienica

 
Mieszkanie 2 pokojowe przy Placu Staszica.
 
Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się przy Placu Staszica w sąsiedztwie Parku Staszica oraz Dworca Nadodrze.
 
Mieszkanie o powierzchni 40,11m2:

  • pokój o powierzchni ok 20m2
  • pokój przejściowy o powierzchni ok 10m2
  • łazienka ok 4m2
  • korytarz wraz z kuchnią ok 6m2

 
Do mieszkania przynależy piwnica.
 
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze kamienicy.
 
Ogrzewanie oraz ciepła woda – 2 funkcyjny piec gazowy.
 
Przeprowadzone remonty w kamienicy: nowy dach, przyłączenie ogrzewania z sieci miejskiej.
 
Mieszkanie wymaga remontu.
 
* oferta dostępna wyłączne w Profes Nieruchomości

W celu uzyskania bliższych informacji lub umówienia prezentacji zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982

 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości, zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości, lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ogrzewanie: 
Gazowe
Standard: 
Do remontu
Czy jest piwnica: 
Tak
Okna: 
PCV
Materiał: 
Cegła
Osiedle: 
Nadodrze
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu