klimatyczne mieszkanie w kamienicy

Powierzchnia [m2]: 
74.00
Cena: 
389 000.00 zł
Piętro: 
Parter
Liczba pokoi: 
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-039
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Krzyki
Budynek: 
Kamienica

 
Klimatyczne mieszkanie w kamienicy ok ul Borowskiej.
 
Mieszkanie o powierzchni 73,84m2 składa się z:

  • pokoju – 25,56m2 w którym znajduje się ładny zabytkowy piec kaflowy
  • pokoju – 18,46m2 w którym również znajduje się piec kaflowy, ponadto pokój jest otwarty na kuchnię (istnieje możliwość jej oddzielenia), z pokoju jest wyjście na balkon
  • kuchni – 13,21m2, ze spiżarką, otwartej na pokój
  • łazienki – 11,51m2 z oknem
  • przedpokoju – 4,12m2 oraz wiatrołapu 0,98m2

 
Do mieszkania przynależy również piwnica.
 
Mieszkanie przeszło gruntowny remont, okna są wymienione na nowe PCV, instalacja elektryczna oraz wodno kanalizacyjna również zostały wymienione, na podłogach w pokojach została zachowana stara deska, ściany gładzie.
 
Ogrzewanie – 2 funkcyjny piec gazowy
 
Budynek:
Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze kamienicy z początku XXw. W budynku został przeprowadzony remont dachu, elewacji od strony podwórka. W najbliższym czasie planowany jest remont klatki schodowej oraz elewacji od drugiej strony budynku.
 
Lokalizacja:
W najbliższym otoczeniu znajduje się Uniwersytet Ekonomicznym, szkoły, przedszkola, sklepy, punktu usługowe, Aquapark, Park Andersa, Dworzec PKP i PKS (w odległości 900m), przystanki:
autobusowe linii: 113, 122, 134, 145, 146, 243, 245, 246, 249, 255, 257, 259, 612, K
tramwajowe linii: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 15, 17, 20, 23, 31, 32, 33.
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ilość poziomów: 
jednopoziomowe
Ogrzewanie: 
Gazowe
Standard: 
Dobry
Czy jest balkon: 
TAK
Czy jest piwnica: 
Tak
Okna: 
PCV
Materiał: 
Cegła
Osiedle: 
Krzyki
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu