inwestycyjne / 3 pokojowe / ul Grabiszyńska

Powierzchnia [m2]: 
89.00
Cena: 
429 000.00 zł
Piętro: 
3 piętro
Liczba pokoi: 
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-046
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Stare Miasto
Budynek: 
Kamienica

 
Mieszkanie inwestycyjne / 3 pokoje / ul Grabiszyńska
 
Mieszkanie o powierzchni 88,71m2 składa się z:

  • pokoju ok 30m2
  • pokoju ok 26m2 (możliwość podziału na 2)
  • pokoju ok 16m2
  • kuchni ok 8m2 (przechodnia)
  • łazienki połączonej z toaletą ok 3m2
  • przedpokoju

 
Mieszkanie dwustronne, okna skierowane na północ oraz południe.
 
Ogrzewanie – dwufunkcyny piec gazowy
 
Budynek zadbany, wspólnota przeprowadziła remonty: dachu, wymianę pionów wodno – kanalizacyjnych, wymiana okien na klatce schodowej, wymiana instalacji elektrycznej na klatce schodowej.
 
W najbliższym czasie planowane jest ocieplenia oraz nowa elewacja od strony podwórka oraz remont klatki schodowej.
 
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze kamienicy 4 piętrowej (ostatnim piętrem jest strych).
 
Lokalizacja:
ul Grabiszyńska niedaleko Placu Legionów oraz Rynku. W pobliżu szkoła podstawowa, liceum, sklepy, punkty usługowe, gastronomiczne
 
Komunikacja:
autobus linii: 122, 124, 126, 127, 246, 249, 250, 251
tramwaj linii: 4, 5, 11, 14, 24
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ogrzewanie: 
Gazowe
Czy jest piwnica: 
Tak
Okna: 
PCV
Materiał: 
Cegła
Osiedle: 
Stare Miasto
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu