Gaj / 3 pokoje / rozkład

Powierzchnia [m2]: 
54.00
Cena: 
419 000.00 zł
Piętro: 
3 piętro
Liczba pokoi: 
Rok budowy: 
1980
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-041
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Krzyki

 
Mieszkanie 3 pokojowe w pełni rozkładowe na Gaju.
 
Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:
- salonu - z wyjściem na balkon
- sypialni
- pokoju / gabinetu
- kuchni - oddzielnej, jasnej w pełni wyposażonej
- łazienki
- oddzielnej toalety
- przedpokoju
 
Do mieszkania przynależy również piwnica.
 
Mieszkanie dwustronne, okna skierowane na wschód oraz zachód.
 
Wszystkie media miejskie.
 
Budynek
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 10 piętrowego budynku z początku lat 80-tych.
Budynek ocieplony po remoncie klatki schodowej, dachu oraz windy z nowym domofonem po wymianie drzwi wejściowych oraz pionów wodno - kanalizacyjnych.
Budynek znajduje się w głębi osiedla, oddalony jest od głównych ulic a więc zapewnia ciszę oraz spokój.
 
Lokalizacja
W najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy zarówno te mniejsze "osiedlowe" jak i większe min Piotr i Paweł, Biedronka, Kaufland, liczne punkty usługowe oraz gastronomiczne, szkoła podstawowa, przedszkole, przystanki:
- autobusowe linii – 110, 133, 136, 146, 245, 255, 732, K
- tramwajowe linii - 31, 32
pozwalające na szybkie dotarcie do centrum miasta
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Opis jest własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ogrzewanie: 
Miejskie
Czy jest balkon: 
TAK
Czy jest piwnica: 
Tak
Okna: 
PCV
Winda: 
Tak
Osiedle: 
Gaj
Zabezpieczenia: 
Domofon

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu