3 pokoje / 95m2 / 2 balkony / do wprowadzenia

Powierzchnia [m2]: 
95.00
Cena: 
620 000.00 zł
Piętro: 
3 piętro
Liczba pokoi: 
Rok budowy: 
1912
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-070
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Krzyki
Budynek: 
Kamienica

 
3 pokojowe mieszkanie po remoncie 3 km od Rynku, 1,5 km od Dworca Głównego.
 
Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 98,11m2 (powierzchnia łącznie z przynależną piwnicą):
 

 • salon z wyjściem na balkon
 • pokój z antresolą
 • pokój z antresolą oraz balkonem
 • kuchnia z spiżarką
 • łazienki z toaletą
 • przestronny przedpokój z wydzieloną garderobą

 
Do mieszkania przynależy piwnica ok 4m2
 
Mieszkanie dwustronne z dużymi oknami (PCV) skierowanymi na stronę wschodnią oraz zachodnią. Wysokość mieszkania 3,10m daje poczucie większej przestrzeni.

Mieszkanie zadbane po generalnym remoncie w związku z czym nie wymaga nakładów finansowych. Wymieniona instalacja elektryczna, podwieszane sufity, oświetlenie punktowe, nowe dębowe drzwi wewnętrzne, w przedpokoju wydzielona garderoba, w kuchni dębowe meble na wymiar, parapety marmurowe, w łazience ogrzewanie podłogowe, w 2 pokojach antresole

Czynsz - 400zł w tym znajduje się min. zaliczka na wodę, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych. Dodatkowo płatny prąd oraz gaz.
 
Kamienica:
 
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 5 piętrowej kamienicy w okolicy ul Przestrzennej.
 
Kamienica po generalnym remoncie podczas którego zostało wykonane:

 • ocieplenie wraz z nową elewacją
 • remont balkonów, dachu oraz klatki schodowej
 • zainstalowano monitoring
 • założono wideodomofon

 
Ponadto w budynku znajduje się ogólnodostępna wózkownia / rowerownia.
 
Lokalizacja:
 
1,5 km do Dworca Głównego, 3 km do Rynku, w najbliższym sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, sklepy mniejsze "osiedlowe" oraz większe min Biedronka, Auchan, Lidl, Stokrotka, punkty usługowe oraz gastronomiczne, komunikacja miejska zarówno linie autobusowe jak i tramwajowe.
 
Cena podlega negocjacji!!!!
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ogrzewanie: 
Gazowe
Standard: 
Do wejścia
Czy jest balkon: 
TAK
Czy jest piwnica: 
Tak
Okna: 
PCV
Osiedle: 
Krzyki
Zabezpieczenia: 
Domofon
Monitoring

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu