2 poziomowe / taras / balkon / kom lok / garaż

Powierzchnia [m2]: 
87.17
Cena: 
590 000.00 zł
Piętro: 
Parter
Liczba pokoi: 
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-077
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Krzyki
Budynek: 
Blok mieszkalny

 
Mieszkanie 2 poziomowe + taras + balkon + miejsce postojowe w garażu podziemnym + komórka lokatorska.
 
Do sprzedaży mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 87,17m2 przy ul Cukrowej.
 
Poziom I :

 • salon z aneksem kuchennym
 • toaleta
 • taras

 
Poziom II :

 • sypialnia
 • sypialnia z wyjściem na balkon
 • łazienka

 
Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska znajdująca się naprzeciw mieszkania oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.
 
Wszystkie media miejskie.
 
W oknach na parterze rolety antywłamaniowe.
 
Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze budynku 3 piętrowego. W okolicy dużo terenów zielonych, Park Kleciński, komunikacja miejska:

 • linie autobusowe: 107, 133, 247, D
 • linie tramwajowe (w odległości 10 min pieszo): 2, 6, 7, 17

 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ogrzewanie: 
Miejskie
Miejsce parkingowe: 
Tak
Standard: 
Dobry
Czy jest balkon: 
TAK
Okna: 
PCV
Osiedle: 
Krzyki
Zabezpieczenia: 
Rolety antywłamaniowe

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu