lokal użytkowy przy ul Świdnickiej

Powierzchnia [m2]: 
90.00
Cena: 
3 600.00 zł
Piętro: 
1 piętro
Liczba pokoi: 
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-078
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Śródmieście
Budynek: 
Kamienica

 
Prezentuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 90m2 znajdujący się przy ul Świdnickiej w sąsiedztwie Rynku.
 
Lokal składa się z:
- jednego dużego pomieszczenia typu open space o powierzchni 75m2
- aneksu kuchennego o powierzchni 15m2
 
Lokal znajduje się na 1 piętrze budynku handlowo – usługowego. W kamienicy został przeprowadzony remont części wspólnych, dostępny internet (światłowód). Okna lokalu wychodzące na ul Świdnicką.
 
Całodobowy dostęp do lokalu.
 
Koszt najmu:
40zł / m2 – 3.600zł - netto
koszty eksploatacyjne – prąd, woda, ogrzewanie, wywóz śmieci
 
Kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu najmu.
 
W celu uzyskania szczegółowych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Standard: 
Do wejścia
Okna: 
PCV
Materiał: 
Cegła

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu