Lokal biurowy / 147m2 / Pl. Solny

Powierzchnia [m2]: 
147.00
Cena: 
6 762.00 zł
Piętro: 
3 piętro
Liczba pokoi: 
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-99
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Stare Miasto
Budynek: 
Kamienica

 
Prezentuję do wynajęcia lokal o powierzchni 147m2 znajdujący się przy Placu Solnym.

Budynek:

 • kamienica po rewitalizacji
 • winda
 • w budynku dostępna przestrzeń coworkingowa (możliwość wynajęcia sali na spotkania, szkolenia itp.)
 • dostępny światłowód

 
Klimatyzowany lokal znajdujący się na 3 piętrze składa się z 3 pomieszczeń biurowych, aneksu kuchennego oraz toalety.

Koszt najmu:

 • czynsz najmu - 46zł / m2 – 6.762zł netto
 • koszty eksploatacyjne – ok 18,50zł / m2 – 2.719,50zł netto
 • prąd wg licznika
 • kaucja

 
W celu uzyskania szczegółowych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:

Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail: agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982

Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.

Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości, zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości, lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie, lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Standard: 
Do wejścia
Okna: 
PCV
Winda: 
Tak

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu