wynajęty / dom do wynajęcia / Grabiszyn

Powierzchnia [m2]: 
200.00
Cena: 
7 900.00 zł
Liczba pokoi: 
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-048
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Fabryczna

 
Wyjątkowy dom 200m2 / działka 423m2 przy Parku Grabiszyńskim.
 
Prezentuję do wynajęcia dom o powierzchni 200m2 składający się z:
 
Przyziemia:
pokój rekreacyjny, sauna, łazienka z wanną
 
Parteru:
salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią z której mamy wyjście na taras oraz zejście do ogrodu, wc
 
Piętra:
2 sypialnie, 2 łazienki
 
Poddasza:
sypialnia, łazienka
 
Dom po remoncie generalnym, w oknach rolety antywłamaniowe, klimatyzacja, sauna na podczerwień, w salonie włoski porcelanowy kominek, duża kuchnia z jadalnią oraz wyjściem na taras, ogród ze starodrzewiem, garaż.
 
Ogrzewanie 2-funkcyjny piec gazowy lub kominek.
 
Możliwość korzystania z usług sprzątania oraz prac ogrodniczych za dodatkową opłatą.
 
W sąsiedztwie Park Grabiszyński, duża ilość zieleni, sklepy oraz Centrum Handlowe Borek, przedszkole, szkoła podstawowa, komunikacja miejska (autobus 119, 136, 257; tramwaj 4, 5, 11, 14, 20, 24).
 
Czynsz najmu 7.900zł + media wg. zużycia
 
W celu uzyskania szerszych informacji lub umówienia na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu:
 
Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982
 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ogrzewanie: 
Gazowe
Standard: 
Dobry
Okna: 
PCV
Osiedle: 
Grabiszyn
Powierzchnia działki: 
423.00
Zabezpieczenia: 
Rolety antywłamaniowe
Media: 
Gaz
Kanalizacja
Prąd
Woda

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu