dom 195m2 / działka 400m2 / Żerniki

Powierzchnia [m2]: 
195.00
Cena: 
990 000.00 zł
Liczba pokoi: 
Rok budowy: 
1975
< >
<
>
Nr oferty: 
AT-105
Miasto: 
Wrocław
Lokalizacja: 
Fabryczna

 
Dom w zabudowie bliźniaczej ul Berberysowa na wrocławskich Żernikach.
 
Prezentuję dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 195m2 usytuowany na działce o powierzchni 400m2, znajdujący się w zachodniej części Wrocławia – Żernikach, na cichym osiedlu domów jednorodzinnych.
 
PRZYZIEMIE 77m2:

 • 2 pomieszczenia gospodarcze ("pokoje"),
 • kuchnia, spiżarnia, pralnia, łazienka
 • kotłownia
 • korytarz
 • garaż

 
Możliwy układ:
Ze względu na oddzielne wejścia istnieje możliwość podzielenia przyziemia na 2 niezależne części. 36,1m2 składające się z 2 "pokoi", kuchni, łazienki, spiżarni oraz korytarza. 15,3m2 kotłownia oraz korytarz, dodatkowo garaż 16,3m2. Układ pomieszczeń widoczny jest na zamieszczonym planie.
 
PARTER 55,9m2:

 • 3 pokoje 16m2, 11,5m2, 8m2 (w tym jeden z wyjściem na duży 28m2 taras oraz balkon 5,7m2)
 • kuchnia 9m2
 • łazienka
 • WC
 • korytarz 

 
Możliwy układ:
Poprzez połączenie dwóch pokoi możemy uzyskać duży salon z wyjściem na taras. Ponadto połączenie kuchni z pokojem pozwoli na aranżację dużej kuchni z jadalnią. Tym samym na parterze otrzymamy przestronną część dzienną, na piętrze natomiast część prywatną, sypialnie.
 
PIĘTRO 59,2m2:

 • 3 pokoje 16m2, 11,5m2, 8m2 (w tym jeden z wyjściem na balkon)
 • kuchnia 9m2 (z wyjściem na balkon)
 • łazienka
 • korytarz (z wyjściem na balkon)

 
OGRÓD:
Z tarasu mamy zejście do ogrodu, w którym znajdują się drzewa owocowe (jabłoń, czereśnia) oraz wydzielone miejsce dla niewielkiego ogrodu warzywnego.
 
DODATKOWE INFORMACJE:
Media - prąd, gaz, woda, kanalizacja.
Ogrzewanie - gazowe, ciepła woda - elektryczny przepływowy podgrzewacz wody, parter oraz piętro okna nowe PCV, w przyziemiu okna drewniane, dach płaski pokryty papą.
 
LOKALIZACJA:
Doskonała lokalizacja wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, ciszy i spokoju. Jednocześnie z dobrym dojazdem do AOW, w stronę Pilczyc i Stadionu Wrocław, Muchoboru Wielkiego czy Nowego Dworu. W niedalekiej odległości znajdują się ciekawe miejsca, gdzie można odpocząć z rodziną m.in. Park Tysiąclecia, Staw Glinianki, Aleja Dębów oraz Żernicki Park Sportu i Rekreacji. W odległości 8 min piechotą znajduje się Szkoła Podstawowa, natomiast przedszkole oddalone jest o 3 min drogi.
 
* oferta dostępna wyłączne w Profes Nieruchomości
 
W celu uzyskania bliższych informacji lub umówienia prezentacji zapraszam do kontaktu:

Agnieszka Talaga
tel 537-459-763,
mail agnieszkatalaga.profes@gmail.com
licencja zawodowa nr 22982

 
Informacje zamieszczone w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie.

Zdjęcia oraz opis są własnością Profes Nieruchomości, zabrania się kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania materiałów zawartych w ogłoszeniu w całości, lub części bez zgody Profes Nieruchomości. Kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie tych materiałów będzie stanowiło naruszenie praw autorskich.
 

Ilość poziomów: 
trzypoziomowe
Ogrzewanie: 
Gazowe
Standard: 
Do odświeżenia
Czy jest balkon: 
TAK
Okna: 
PCV
Osiedle: 
Żerniki
Powierzchnia działki: 
400.00
Media: 
Gaz
Kanalizacja
Prąd
Woda

Jestem zainteresowany

 

Administratorem danych osobowych jest Profes Nieruchomości z siedzibą przy ul Jabłecznej 34 we Wrocławiu (50-539), z którym można się skontaktować przez adres agnieszka@profesnieruchomosci.pl lub pawel@profesnieruchomosci.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapraszamy do kontaktu